HANDI OPEN 2018

HANDI OPEN 201814 Jul 09:00 - 17:00 - Banská Bystrica
ŠK DUKLA Banská Bystrica, o.z.

Route

HANDI OPEN 2018 - jedinečné preteky hendikepovaných športovcov vo vrhačských disciplínach (disk, oštep, guľa, kužeľka)

POZÝVAME NIELEN ŠPORTOVCOV ALE AJ VEREJNOSŤ, ABY SA PRIŠLI POZRIEŤ, AKO VLASTNE VYZERÁ PARAATLETIKA A ČO VŠETKO MUSIA ŠPORTOVCI ZVLÁDNUŤ, ABY DOSAHOVALI NAJLEPŠIE VÝKONY!

Minulý rok sa nám úspešne podarilo zorganizovať nultý ročník HANDI OPEN. Preteky mali fantastický ohlas ako u športovcov a dobrovoľníkov, tak aj medzi verejnosťou a preto sme ešte viac odhodlaní zorganizovať ďalší ročník 14.7. 2018 .
Znova pozývame reprezentantov a paraolympionikov zo Slovenska aj Česka a dúfame, že sa odhodlajú aj nejaký NOVÁČIKOVIA. Stále veríme, že aj vďaka tomuto podujatiu nájdeme nové atletické nádeje, na ktoré budeme môcť byť v budúcnosti pyšní. Nováčikovia sa budú môcť ukázať aj pred reprezentačným trénerom slovenského paraatletického tímu.Tento rok privítame aj veľmi zaujímavého hosťa Štefana Martinoviča - slovenského herca, komika a youtubera :-) , ktorý preteky bude moderovať a aj vďaka nemu sa bude celý deň niesť vo veľmi uvoľnenej a priateľskej atmosfére.

Preteky podporuje a spoluorganizátormi je aj Dukla Banská Bystrica , Mesto Banská Bystrica a Slovenský paralympijský výbor.© 2018 Siguez